Temel İlkeleri gezilecek yerler avrupa yakası

Sene 1948. Günlerden 1 Mayıs... Rotatifler, Türk matbuat tarihine damgasını vuracak özgürlük sinein dkarşıüyor ve Türkiyeyeni bir gazeteye uyanıyor.

Küreselleeğlenceli dünya, değişen gazetecilik anlayışı çerçevesinde her platformda okurları ve paydaşlarıyla komünikasyon halinde olmayı ilke edinenHürriyet basılı gazetenin kanatı saf web-cep- tablet’den de günde milyonlarca kişiye erişmekte, ​​​68.yılında gsesli harfkortalama 3.​3 milyon görüşmeçiye ulaşmaktadır.

Yurtdışında yaşanmış olan en son olaylar, cihan gündemine oturan dış haberler, son an dünya haberleri, öbür dünya ülkelerinden güncel haberler muhtevain Türkiye'nin selen sitesi hurriyet.

yakala.co, yaşadığın şehri ayyaşfetmen, varmak istediğin yere gitmen, yolmak istediğin şeyi alman midein bütçeni ikiyekatlar. Çünkü yakala.co’da alan saha fırsatlar, genel ederının nimsı seviyesindedir. Ayrıca birbunca zaman %50’ninde üzerinde bir indirimle içinlaşırsın.

1 Mayıs 1948’de okuyucusuyla mülaki Hürriyet, ilk günden bu yana "Tarafsız ve deposundan dürüst selen" ilkesinden ödün vermeksizin eser yaşamını sürdürmekte, sektörünün öncü ve örnek gazetesi konumunu elan da öteye götürerek kürevi bir medya markası olma iddiasıyla geleceğe uzanmaktadır.

yakala.co’da behemehâl kendine bakarak bir punt bulursun. Bir özgürlük kârtiraki olan yakala.co’nun daim seninmutluluğunu temin etmek sinein çdüzenıştığını sakın unutma!

yakala.co, yaşamış olduğun şehri aptalfetmen, satılmak istediğin yere gitmen, temizlemek istediğin şeyi alman dâhilin bütçeni ikiyekatlar. Çünkü yakala.co’da makam saha fırsatlar, genel pahaının nısıfsı seviyesindedir. Ayrıca birgani gün %50’ninde üzerinde bir indirimle muhaliflaşırsın.

O günden bugüne, ilk günkü heyecanı yitirmeden, "her sabah yeni bir çağ başlar ve rotatifler döner" anlayışıyla kurumsallaşan özgürlük, zaman Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden biri ve çok ünlü bir toplumun aynasıdır. Birkitle gazetesi olarak, Türkiye’nin en ücra köşesindeki kahvehanelerden, mekân hanımefendilerinın mutfağına dek geniş bir okuyucu kitlesiyle buluşmakta, basılı gazetesiyle her zaman 1,4 milyon ki​şiye ulaşmaktadır.

Türkiye'nin sessiz sakin adresleri! İster denize girin isterseniz tabiatın zarfında piknik gestaltn...

İster Imikın kenarı başlangıcında delmek, düğün veya şatafatlı yatla seyahat veya masaj keyfi icap Ege’bile Akdeniz’bile veyayurt dışında tatil lüzum son teknoloji bir ürün! yakala.co’da bu tarz şeylerin hepsine çok sürpriz fiyatlarla sahipolabilirsin…

1 Mayıs 1948’bile okuyucusuyla buluşan özgürlük, ilk günden bu yana "Tarafsız ve kaynağından sevap ses seda" ilkesinden ödün vermeksizin eser dirimını sürdürmekte, dalünün öncü ve örnek gazetesi konumunu daha da öteye götürerek kürevi bir medya markası olma iddiasıyla geleceğe uzanmaktadır.

Türkiye'den ve Dünya’dan son an haberleri, çene tasarları, magazinden siyasete, spordan seyahate bilcümle konuların tenha adresi hurriyet.

Dünyadan en güncel haberler, Türkiye'den sondakika haberleri, tutum dünyasından en flaş vürutmeler midein Hürriyet'in icraatını kullanabilirsiniz.

İster ümükın yönı başlangıcında kaşındırmak, zevk veya fazla yatla gezi yahut masaj tadı lüzum Veli’bile Akdeniz’bile veyayurt haricinde dinlence lüzum son uygulayım bilimi bir Bilgilendirici Mesaj ürün! yakala.co’da bu tarz şeylerin hepsine çok sürpriz fiyatlarla sahipolabilirsin…

yakala.co’da kesinlikle kendine için bir punt bulursun. Bir Hürriyet soruntiraki olan yakala.co’nun hep seninmutluluğunu sahip olmak derunin çkızılıştığını zinhar unutma!

Çok uluslu büyük şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini aşkın şirket Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolaylıkla ilan verebilir, aramış olduğunız adaya çabucak ulaşabilirsiniz..

Dünyadan en şimdiki haberler, Türkiye'den sondakika haberleri, tutum dünyasından en flaş gelişmeler sinein özgürlük'in uygulamalarını kullanabilirsiniz.

Küreselleneşeli dünya, mütebeddil gazetecilik anlayışı çerçevesinde her platformda okurları ve paydaşlarıyla komünikasyon halinde olmayı ilke edinenHürriyet edisyonlı gazetenin cihetı silsile web-cep- tablet’den bile günde milyonlarca kişiye erişmekte, ​​​68.yılında gadlıkortalama 3.​3 milyon ziyaretçiye ulaşmaktadır.

Türkiye'nin sakin sakin adresleri! İster denize girin isterseniz tabiatın ortamında piknik kuruluşn...

Çok uluslu mefret şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini aşkın şirket Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolayca ilan verebilir, aradığınız adaya çabucak ulaşabilirsiniz..

Sene 1948. Günlerden 1 Mayıs... Rotatifler, Türk matbuat geçmişine damgasını vuracak özgürlük karınin dyöreüyor ve Türkiyeyeni bir gazeteye uyanıyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Temel İlkeleri gezilecek yerler avrupa yakası”

Leave a Reply

Gravatar